Tüm siparişleriniz hızlı ve titiz bir şekilde müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktadır.

Worldgas Adana

2004 yılında kurulan WorldGas; ülke genelinde yaklaşık 300 bayisiyle Türkiye tüpgaz pazarının etkin oyuncularından birisidir. Dünyanın en büyük LPG dağıtım firması SHV Energy’nin bir kuruluşu olarak faaliyetlerine başlayan WorldGas, 2012 yılı itibarıyla hizmetlerini SHV Energy grubunun diğer iştiraki olan İpragaz A.Ş. çatısı altında yürütmeye devam etmektedir..

Devamı

Pınar Su Adana

Tüm dünyada doğal su kaynakları hızla kirlenir ve tükenirken, ülkemizin atıl durumdaki kaynaklarını değerlendirerek, Türkiye’nin ilk ambalajlı doğal kaynak suyunu tüketicisine sunan Pınar, bugün Madran, Gökçeağaç, Akçaağaç ve Uludağ kaynaklarından elde ettiği Pınar Yaşam Pınarım markası ile Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Devamı

Alpin Su Adana

Alpin’i, Pozantı kırsalının olanca güzelliğinin derinliklerinde, Anadolu’yu antik çağlardan beri Toroslar’a bağlayan efsanevi geçidin yanıbaşındaki Şekerpınarı kaynağında şişeliyoruz. Şekerpınarı kaynağının saflığı ve lezzeti ile meşhur suyu, asırlardır bölgeden geçen gezginleri serinletip, ferahlatmıştır.

Devamı

KIRAÇ DAĞITIM
KALİTELİ & TİTİZ ALIŞVERİŞ

Neden Pınar Su

30 yıllık tecrübe ve uzmanlığını koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birleştiren ve ürünlerini tüketicilerine sunan Pınar Yaşam Pınarım Türkiye’nin ilk ambalajlı su markasıdır. Devamı

Kaliteli Hizmetin Faydaları

2012 yılından bu yana adana’da hizmet vermekteyiz önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli Alışveriş

Alışverişlerinizde sizlere esnek ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz kıraç dağıtım olarak prensibimiz kaliteli hizmettir.

Vip Hizmet

Vip hizmet dediğimizde ürünlerimizin siz değerli müşterilerimize zamanında ve hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.

Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri 08:00 / 20:00 içerisinde kesintisiz hizmete tüm hızıyla devam etmekteyiz.

Gezici Dağıtım Aracı

Kıraç dağıtım siz değerli müşterilerimize gezici dağıtım aramızı hizmete sunmuş bulunmaktayız hayırlı olsun.

KIRAÇ DAĞITIM
MAKALELER
İLETİŞİM