Worldgas Adana, Petgaz Adana, Bpgaz Adana, Saka Su Adana, Pınar Su Adana, Alpin Su Adana, Ayran Su Adana Yetkili Bayi

0

Adana Mar Su

kiracdagitim 7 Şubat 2016

Yaşar Pastanesi tarafından soğuk ve kaynak suyu ile meşhur Tekir – Yeşilgöz mevkiinden alınarak şişelenen MARSU, kireçsiz, saf ve doğal olarak şişeleniyor. Maraş Dondurmasını dünya markası yapan, Türkiye’nin değil sadece, dünyanın sayılı ülke ve şehirlerinde şube açan MADO, yatırım sektöründeki çeşitliliğin bir başka adını, önemli bir hizmeti daha halkın ayağına getirdi, sağlıklı, kireçsiz ve saf… Devamını Oku »

0

Pet Gaz`ın bazı faaliyetleri İpragaz`a devredildi.

kiracdagitim 28 Ocak 2016

[17.12.2015 15:57] Enerji Günlüğü – Pet Gaz`a ait tüplü LPG dağıtım faaliyetleri ile otogaz LPG dağıtım faaliyetlerine dair varlıkların belirli bir bölümünün ve ilgili bayilik sözleşmelerinin İpragaz tarafından devralınmasına izin verildi. Rekabet Kurulu, Pet Gaz A.Ş.`ye ait tüplü LPG dağıtım faaliyetleri ile otogaz LPG dağıtım faaliyetlerine dair varlıkların belirli bir bölümünün ve ilgili bayilik sözleşmelerinin İpragaz A.Ş…. Devamını Oku »

0

Worldgas Hoş Geldin Kampanyası

kiracdagitim 19 Ocak 2016

Çiçek Desenli Özel Kaplamalı Worldgas Tüpleri, Her Zaman Yepyeni ve Tertemiz Teslim Edilir. Mutfağınıza Her Mevsim Baharı Getiren Özel Kaplamalı Worldgas Tüpleri Şimdi Size Özel Fiyatla Evinize Teslim. Üstelik, Yeni Worldgas Abonesi Olanların Tüp, Dedantör, Hortum ve Kelepçelerini Bedelsiz Yeniliyoruz! İndirimli Perakende Fiyatla Worldgas Tüp Satın Alma Koşulları; Belirtilen perakende tavan satış fiyatı; ünvan ve telefonu… Devamını Oku »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!