Kıraç Dağıtım Tüpgaz ve İçme Suları Hizmetleri

0

mar-su

kiracdagitim 13 Nisan 2015

      Yaşar Pastanesi tarafından soğuk ve kaynak suyu ile meşhur Tekir – Yeşilgöz mevkiinden alınarak şişelenen MARSU, kireçsiz, saf ve doğal olarak şişeleniyor. Maraş Dondurmasını dünya markası yapan, Türkiye’nin değil sadece, dünyanın sayılı ülke ve şehirlerinde şube açan MADO, yatırım sektöründeki çeşitliliğin bir başka adını, önemli bir hizmeti daha halkın ayağına getirdi, sağlıklı,… Devamını Oku »

0

Cam damacana ya ilgi giderek artıyor.

kiracdagitim 8 Nisan 2015

 Dünyanın önde gelen uluslararası pazar araştırma şirketlerinden BrandSpark tarafından yapılan araştırmaya göre, Türkiye’nin lider gıda markası Pınar, tüketicilerine en özel ambalajlı su portföyünü sunan Pınar Su’yun cam portföyü ile 2013’ün ‘En İyi Yeni Ürünü’ unvanını kazandı. Türk tüketicilerinin en çok beğendikleri Gıda, Temizlik, Ev ve Kişisel Bakım ürünlerini belirlemeye yönelik olarak, BrandSpark International tarafından gerçekleştirilen… Devamını Oku »

0

Ayran su

kiracdagitim 4 Nisan 2015

Ayran Su ‘yu oluşturan kaynağımız; Amanos dağlarının uzantısı olan 1000 metre rakımlı AYRAN mevkiinden genellikle meşe ve köknar ağaçlarının oluşturduğu dış etkenlerden korunmuş orman içinde yer alır. 2012 yılında Ayran Su patenti alınarak, AYRAN SU ismi ile modern tesisimizde üretim yapılmaya başlanmıştır. Bazı yazılı kaynaklarda Ayran suyun Avrupa’nın en lezzetli ikinci suyu olduğu belirtilmektedir. Ayran… Devamını Oku »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!