Worldgas – Saka Su – Alpin Su – Pınar Su – Ayran Su

0

Bayram Süresince Çalışma Saatlerimiz.

kiracdagitim 3 Temmuz 2016

Bayram süresince firmamızın çalışma saatleri şöyledir ; Siparişleriniz İçin : (0322) 248 55 22 / (0553) 004 35 35 Bayram süresince görüş, öneri, şikayet ve dilekleriniz için bize, İletişim formunu doldurarak ulaştırabilirsiniz. Görüşleriniz, bayram sonrası değerlendirilecek ve tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

0

Saka Su Mutfak Seti Kampanyası

kiracdagitim 31 Mayıs 2016

Yeni Saka su abonelerimize ilk siparişinde mutfak havlusu, 3. siparişinde özel damacana kılıfı, 5. siparişinde bahar desenli fırın eldiveni hediye. Mevcut abonelerimizi de unutmadık. Kampanya döneminde ilk siparişinde mutfak havlusu hediye ediyoruz. Hemen kayıt olmak için; Siparişlerinizi 248 55 22 den kolaylıkla verebilirsiniz. – Kampanyamız stoklarla sınırlıdır. – Başka kampanyalar ile birleştirilemez. – Kampanyamız ev abonelikleri için geçerlidir.

0

PINAR SU ULUDAĞ

kiracdagitim 29 Mart 2016

Uludağ Tesisleri Türkiye’deki en hızlı hatlardan olup kaynak yumuşak içim özelliklidir. Uludağ Tesisleri’nde yükleme ve paletleme sistemlerinde teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak verimliliğe odaklanılmıştır. Sağlıklı nesiller için sağlıklı su üreten Pınar Su, Uludağ Kaynağı’nda 19 L polikarbonat damacana üretimine başlamıştır. Yaşamasını bilenlere PINAR SU ULUDAĞ 28 Mart dan itibaren Stoklarımızda… PINAR SU ADANA KIRAÇ DAĞITIM İrtibat… Devamını Oku »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!