Kıraç Dağıtım Tüpgaz ve İçme Suyu Hizmetleri

0

Bayram Süresince Çalışma Saatlerimiz…

kiracdagitim 25 Temmuz 2014

Kurban Bayramı süresinde mağazamızın çalışma saatleri şöyledir ; HİZMET HATTI : (0322) 248 55 22 / (0535) 870 73 49 Bayram süresince görüş, öneri, şikayet ve dilekleriniz için bize, İletişim formunu doldurarak ulaştırabilirsiniz. Görüşleriniz, bayram sonrası değerlendirilecek ve tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

0

Petgaz tüpleri ile paranızın tam karşılığını alırsınız.

kiracdagitim 17 Haziran 2014

Petgaz tüpgaz hakkında; Ürün kalitesini, yüksek hizmet kalitesi ile birleştiren pet gaz farkı ile, yemeğinizi pişirmek, ısınmak, suyunuzu ısıtmak için aradığınız güvenilir enerji kaynağını dünya standartlarında evinize getiriyor. Yemeğinizi pişirmek, ısınmak, suyunuzu ısıtmak için güvenle kullanabileceğiniz, İçindeki gazın tamamen kullanılmasını garantileyen tüpleriyle, Temiz ve çevre dostu, Kullanımı pratik, Dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. ŞİRİNK KAPAK             … Devamını Oku »

0

Erikli Pet Su 0,5 Lt. 24 Lü

kiracdagitim 7 Haziran 2014

Erikli Su 12×0,5 Lt. KIRAÇ DAĞITIM stoklarında bulunmaktadır. Erikli suyunun kaynağı; Uludağ ‘ın zirvesinde, yerleşim merkezine uzak olan bölgededir. El değmeden doldurulan üretimin her aşamasında kimyasal, mikrobiyolojik ve   duyusal laboratuvar kontrollerinden geçirilmektedir. Bağışıklık sisteminin görevi’ni yapabilmesi için bol su içmek gerektiğini unutmayın. Ürün içeriğinde 12 adet 0,5 lt. doğal kaynak suyu bulunmaktadır. Erikli doğal kaynak suyunu; Telefon İle… Devamını Oku »

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!